Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Holešov / referent/ka odboru sociálních věcí a zdravotnictví

referent/ka odboru sociálních věcí a zdravotnictví

Zaměstnavatel: Město Holešov
Místo výkonu práce: Holešov
Platové ohodnocení: 19 760 – 29 740 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Minimální počet hodin týdně: 40
Pracovní poměr: 1.8.2019 – 19.7.2021
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

- Místo výkonu práce: město Holešov, městský úřad a správní obvod obce s rozšířenou působností
- Referent/referentka Odboru sociálních věcí a zdravotnictví, agenda sociálně právní ochrany dětí
- Platová třída: 10 podle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů (od 19 760 Kč).
- Požadavky a předpoklady pro vznik pracovního poměru:
vyšší odborné nebo vysokoškolské vzdělání dle § 110 odst. 4 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů, získané studiem zaměřeném na sociální práci, sociální politiku, sociální pedagogiku, sociální péči, sociální patologii, právo nebo speciální pedagogiku, znalost zákona č. 359/1999 Sb., o sociálně-právní ochraně dětí, ve znění pozdějších předpisů, dále zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů a zákona č. 128/2000 Sb., o obcích, ve znění pozdějších předpisů, praxe v sociální oblasti výhodou, psychická odolnost a schopnost jednat s klienty v konfliktních a krizových situacích, schopnost jednat s lidmi, pozitivní vztah k sociální práci, komunikační dovednosti, empatie, schopnost asertivního jednání, pozitivní přístup k celoživotnímu vzdělávání, schopnost uplatnit inovativní přístupy, schopnost týmové spolupráce, dobrá uživatelská znalost práce na PC (Excel, Word, datové schránky), řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič, rozhodnost, samostatnost, zdravotní způsobilost, časová flexibilita, bezúhonnost
- nástup možný ihned, úvazek 40 hodin týdně, pracovní poměr na dobu určitou za rodičovskou dovolenou do 19.07.2021 s možností změny pracovního poměru na dobu neurčitou, lhůta pro podání (doručení) přihlášky: do 25.07.2019 (včetně).
- Způsob podání přihlášky: odesláním poštou na adresu: Městský úřad Holešov, Masarykova 628, 769 17 Holešov, odevzdáním na podatelně: Městský úřad Holešov, Masarykova 628, Holešov, odesláním do datové schránky: x8qbfvu - popis předmětu "VŘ - referent SVZ UR". V případě bodu a) a b) je nutné obálku označit heslem: "VŘ - referent SVZ UR"
- Náležitosti přihlášky: jména a příjmení, datum narození a místo narození, státní občanství, místo trvalého pobytu, případně přechodné bydliště, telefonní a e-mailový kontakt, číslo občanského průkazu nebo číslo dokladu o povolení pobytu, jde-li o cizího státního příslušníka, termín možného nástupu do zaměstnání, datum a podpis uchazeče
- Doklady, které uchazeč připojí k přihlášce: životopis s uvedením údajů o dosavadních zaměstnáních, odborných znalostech a dovednostech, údaje vztahujících se k požadovaným předpokladům pro obsazení pracovního místa, výpis z evidence Rejstříků trestů, ne starší 3 měsíce, kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání.
Uchazeči mohou být vyzváni v případě nutnosti k ústnímu pohovoru. Tajemník městského úřadu si vyhrazuje právo výběrové řízení zrušit bez udání důvodu.

Kontakt

Kontaktní osoba: Eva Kománková
Telefon: +420 573 521 358
E-mail: eva.komankova@holesov.cz

Referenční číslo ÚP: 16565150751
Poslední aktualizace: 12.7.2019

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 19.7.2019.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů