Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Kroměříž / Sociální pracovník/pracovnice

Sociální pracovník/pracovnice

Zaměstnavatel: Úřad práce České republiky
Místo výkonu práce: Kroměříž
Platové ohodnocení: 21 260 – 31 240 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Minimální počet hodin týdně: 40
Pracovní poměr: 1.7.2020 – 30.6.2023
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

Pracoviště Kroměříž - Úřad práce České republiky - Krajská pobočka ve Zlíně, Kontaktní pracoviště Kroměříž

- Hlavní náplň činnosti: Poskytovat pomoc a podporu osobám v nepříznivé sociální situaci prostřednictvím dávek pomoci v hmotné nouzi, poskytovat základní sociální poradenství o možnostech řešení nepříznivé sociální situace. Přijímání žádostí o dávky pomoci v hmotné nouzi, napomáhání při vyplňování žádostí, vedení řízení ve věci poskytnutí dávek. Provádění místního a sociálního šetření pro účely přiznání a výplaty dávek hmotné nouze. Rozhodování o dávkách pomoci v hmotné nouzi. Vykonávání kontrolní činnosti využívání dávek pomoci v hmotné nouzi.

- Kvalifikační a další požadavky: Ukončené VŠ bakalářské vzdělání nebo VOŠ se zaměřením na sociální práci, sociální pedagogiku, sociální politiku, sociální péči, sociální patologii, právo, speciální pedagogiku. Odborná způsobilost podle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů. Praxe v oblasti státní správy výhodou. Vhodné i pro osoby se zdravotním postižením. Výborná uživatelská znalost práce s PC (MS Office - Word, Excel). Komunikační dovednosti - schopnost jednat s klienty v problémových situacích, odolnost vůči stresu, práce v terénu. Samostatnost, pečlivost, důslednost. Svéprávnost, bezúhonnost, zdravotní způsobilost. Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič/ka - výhodou.

- Pracovní podmínky: Platové zařazení v souladu s platnými právními předpisy, platová třída 10. Pružná pracovní doba - plný úvazek. Předpokládaný nástup od 1. července 2020. Pracovní poměr na dobu určitou po dobu čerpání mateřské a rodičovské dovolené.
- Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, 5 dní indispozičního volna (sick days), 1 den volna na vyřízení osobních záležitostí, stravenky v hodnotě 80 Kč, příspěvky z fondu kulturních a sociálních potřeb, odměny k životním a pracovním výročím

- V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete, prosím, elektronicky motivační dopis s uvedením názvu pozice a pracoviště, doplněný o strukturovaný životopis a kopii dokladu o dosaženém vzdělání, nejpozději do 11. června 2020 na e-mailovou adresu radomira.mlcochova@uradprace.cz.
Nedoložení výše požadovaných dokumentů je považováno za nesplnění požadavků. Nesplnění požadavků může být důvodem k vyřazení z účasti na výběrovém řízení.

Kontakt

Kontaktní osoba: Radomíra Mlčochová
E-mail: radomira.mlcochova@uradprace.cz

Referenční číslo ÚP: 18675420768
Poslední aktualizace: 14.5.2020

Podobné nabídky

Úřad práce České republiky – Kroměříž
14.5.2020 · 21 260 – 31 240 Kč
Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 27.5.2020.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů