Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Kroměříž / Správce informačních a komunikačních technologií

Správce informačních a komunikačních technologií

Národní památkový ústav, státní příspěvková organizace nabízí volné pracovní místo v oboru informačních technologií na pozici Správce informačních a komunikačních technologií. Práce na zkrácený úvazek v jednosměnném provozu. Pracovní poměr na dobu určitou do 30.11.2021 za od 11 490 do 16 895 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je ÚSO s maturitou (bez vyučení). Místem pracoviště je Národní památkový ústav, ÚOP v Kroměříži, okres Kroměříž. Pozice je vhodná i pro absolventy. Nástup možný od 1.12.2020. Další informace Vám poskytne Renata Klenovská, DiS., e-mail: klenovska.renata@npu.cz.

Zaměstnavatel: Národní památkový ústav, státní příspěvková organizace
Místo výkonu práce: Kroměříž
Platové ohodnocení: 11 490 – 16 895 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na zkrácený úvazek
Minimální počet hodin týdně: 20
Pracovní poměr: 1.12.2020 – 30.11.2021
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: zajišťovat chod informačních technologií a informačních systémů, spravovat sítě pracoviště, provádět zálohování a obnovu důležitých dat, zajišťovat uživatelskou a technickou podporu zaměstnanců, zajišťovat nákup hmotného a nehmotného majetku a spotřebního materiálu v oblasti ICT, provádět antivirovou ochranu a zabezpečení dat, řešit problémy a havárie v oblasti ICT, zabezpečovat opravy výpočetní techniky, zajišťovat evidenci a kontrolu uživatelských informačních a komunikačních prostředků výpočetní a komunikační techniky, zejména kontrolu oprávněnosti užívání - licencí
- Požadujeme: SŠ/vyšší odborné/VŠ vzdělání zaměřené na IT nebo dlouholetá praxe v oboru IT, flexibilita, samostatnost, zodpovědnost, výhodou znalost anglického nebo německého jazyka slovem i písmem, výhodou zkušenost na obdobné pozici, výhodou řidičský průkaz skupiny B, aktivní schopnost řízení.
- Plat dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb. (11. platová třída, stupeň dle počtu let praxe v oboru), zkrácený úvazek 20 hodin týdně (pracovní doba bude rozvržena dle domluvy), pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na neurčitou
- benefity: příspěvek na stravenky, 5 týdnů dovolené, zaměstnanecké benefity (služební mobil a výhodné tarify pro rodinné příslušníky, příspěvek na stravování, volný vstup na všechny památkové objekty spravované NPÚ i pro rodinné příslušníky)
- Životopisy zasílejte emailem na: klenovska.renata@npu.cz do 9.11.2020.
Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu bez uvedení důvodu.
Podáním přihlášky do výběrového řízení dává zaměstnanec souhlas se zpracováním osobních údajů v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) tzv. "GDPR" účinného od 25. 5. 2018.

První kontakt

Kontaktní osoba: Renata Klenovská, DiS.
E-mail: klenovska.renata@npu.cz

Referenční číslo ÚP: 19903080704
Poslední aktualizace: 16.10.2020

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 21.10.2020.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů