Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Kroměříž / Referent/ka oddělení sociálně-právní ochrany dětí

Referent/ka oddělení sociálně-právní ochrany dětí

Město Kroměříž nabízí volné pracovní místo v oboru zdravotnictví na pozici Referent/ka oddělení sociálně-právní ochrany dětí. Práce na plný úvazek v jednosměnném provozu. Pracovní poměr na dobu určitou do 28.2.2024 s ohodnocením od 22 980 do 33 790 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je Vyšší odborné vzdělání v konzervatoři. Místem pracoviště je Město Kroměříž, okres Kroměříž. Pozice je vhodná i pro absolventy. Nástup možný od 1.3.2021. Další informace Vám poskytne Mgr. Bc. Radka Gabrielová.

Zaměstnavatel: Město Kroměříž
Místo výkonu práce: Kroměříž
Platové ohodnocení: 22 980 – 33 790 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Minimální počet hodin týdně: 40
Pracovní poměr: 1.3.2021 – 28.2.2024
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

pracoviště Kroměříž
Druh práce: Sociální pracovník na úseku sociálně-právní ochrany dětí
Vykonávaná agenda: Výkon sociálně-právní ochrany dětí v rozsahu působnosti správního obvodu ORP Kroměříž podle zákona č. 359/1999 Sb., o sociálně-právní ochraně dětí, ve znění pozdějších předpisů.
- Platová třída 11, Pracovní poměr, doba určitá (zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou)
- Předpoklady pro vznik pracovního poměru úředníka - předpoklady podle § 4 zákona o úřednících: vyšší odborné nebo vysokoškolské vzdělání s předpoklady a odbornou způsobilostí dle § 110 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů, základní orientace v právních předpisech týkajících se sociálně-právní ochrany dětí a ve správním řádu, dobré organizační a komunikační schopnosti, psychická odolnost a emoční stabilita, schopnost samostatné i týmové práce, ochota dále se vzdělávat, dobrá znalost práce na PC, řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič
- výhodou: praxe v oblasti sociální práce s rodinou
- Benefity: průběžné vzdělávání, podporu profesního růstu - možnost dalšího odborného rozvoje, intenzivní metodické vedení, systém interních konzultací a externí supervize, zaměstnanecké benefity

- Uchazeči předloží písemnou přihlášku, která musí obsahovat náležitosti podle § 7 odst. 4 zákona č. 312/2002 Sb., v platném znění: jméno, příjmení a titul, datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu, číslo občanského průkazu nebo číslo dokladu o povolení pobytu, jde-li o cizího státního občana, datum a podpis
- K přihlášce musí být připojeny doklady podle § 6 odst. 4 zákona o úřednících: strukturovaný životopis o dosavadních zaměstnáních a odborných znalostech a dovednostech týkajících se správních činností, výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce, ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání.

- Přihlášky doplněné o požadované doklady doručte osobně nebo poštou nejpozději do 26. února 2021 na adresu: Město Kroměříž, oddělení personální, Mgr. Bc. Radka Gabrielová, Velké náměstí 115, 767 01 Kroměříž.
Později doručené přihlášky nemůžeme zařadit do výběrového řízení. Obálku s výše uvedenými dokumenty, prosím, označte: „VŘ OSPOD – NEOTVÍRAT“. Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu, či nevybrat žádného z přihlášených uchazečů/uchazeček.

První kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Bc. Radka Gabrielová
Telefon: 573 321 131
E-mail: radka.gabrielova@mesto-kromeriz.cz

Referenční číslo ÚP: 20748000756
Poslední aktualizace: 11.2.2021

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 25.2.2021.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů