Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Kroměříž / Vedoucí centra - Sociální pracovník/ce

Vedoucí centra - Sociální pracovník/ce

Společnost Podané ruce o.p.s. nabízí volné pracovní místo na pozici Vedoucí centra - Sociální pracovník/ce. Práce na plný úvazek v jednosměnném provozu. Pracovní poměr na dobu určitou do 30.4.2022 s ohodnocením od 30 000 do 35 000 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je VŠ magisterské. Místem pracoviště je Sdružení Podané ruce, o.s. - Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež v Kroměříži, okres Kroměříž. Nástup možný od 1.7.2021. Další informace Vám poskytne Mgr. Martina Zdařilová.

Zaměstnavatel: Společnost Podané ruce o.p.s.
Místo výkonu práce: Kroměříž
Platové ohodnocení: 30 000 – 35 000 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Minimální počet hodin týdně: 40
Pracovní poměr: 1.7.2021 – 30.4.2022
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

pracoviště Kroměříž - Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež
- Náplň práce: Vedení služby (psaní projektů, závěrečných zpráv, vedení a kontrola rozpočtu služby - to vše s podporou organizace). Propagace a rozvoj služby. Administrativa sociální služby. Vedení, motivace, kontrola a hodnocení zaměstnanců. Sociální práce s dětmi a dospívajícími, kteří jsou ohroženi sociálně nežádoucími jevy. Přímá práce s klienty je nedílnou součástí náplně práce vedoucího.
- Požadujeme: VŠ vzdělání sociálního zaměření. Praxe a odborné znalosti v oblasti sociálních služeb alespoň 3 roky. Respekt vůči hodnotám, ve kterých je ukotvena práce Společnosti Podané ruce o.p.s. Orientaci v oblasti sociální práce s dětmi, dospívajícími a mladými dospělými, motivaci pro práci s cílovou skupinou. Znalost a orientace v zákoně č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, v zákoně č. 359/1999 Sb., o sociálně-právní ochraně dětí. Komunikativnost, aktivní přístup, zodpovědnost, flexibilita, samostatnost i schopnost týmové práce, ochotu dále se vzdělávat. Zdravotní způsobilost.
- Výhodou: Zkušenosti s vedením sociálním služby.
- Uzávěrka přihlášek: 31. 3. 2021. Plánovaný termín pohovorů: začátek dubna. Plánovaný nástup: 1. 7. 2021.
- Nabízíme: Smlouvu na dobu určitou do 30.4.2022 s perspektivou prodloužení (Zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou. Zaškolení, možnost učit se od zkušenějších kolegů. Práci pod týmovou i individuální supervizí. Zodpovědnou, zajímavou a samostatnou práci. Možnost seberealizace, profesního a osobního růstu, případná finanční a časová podpora dalšího vzdělávání. Odpovídající finanční ohodnocení dle platných tabulek dle přílohy č. 1 k nařízení vlády č. 341/2017 - například v rámci 13. platové třídy a uznání předchozí praxe min. 3 roky činí finanční ohodnocení 32.480,-Kč + možnost získat osobní ohodnocení navíc. 6 týdnů dovolené.

- Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám, prosím, Váš strukturovaný životopis a motivační dopis (rozsah cca 1 strana - motivace k práci s cílovou skupinou, jak si představujete vedení týmu) na email: zdarilova@podaneruce.cz. Do předmětu zprávy prosím uveďte "Vedoucí služby/sociální pracovník v NZDM KM". Kontaktní osoba: Mgr. Martina Zdařilová, Telefon: +420 770 120 864.

Podrobné informace o našem centru získáte na:
https://podaneruce.cz/centra-sluzby/nizkoprahove-zarizeni-pro-deti-a-mladez-v-kromerizi/

- S osobními údaji uchazeče, poskytnutými společnosti na základě tohoto inzerátu, bude nakládáno v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů, a v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Tímto poskytnutím uchazeč zároveň dává svůj souhlas k tomu, aby společnost tyto osobní údaje zpracovávala výhradně k účelu, pro který byly poskytnuty, a pod dobu nezbytnou k dosažení tohoto účelu.

První kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Martina Zdařilová
Telefon: 770 120 864
E-mail: zdarilova@podaneruce.cz

Referenční číslo ÚP: 20836420718
Poslední aktualizace: 19.2.2021

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 28.2.2021.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů