Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Kroměříž / Ověřovatel/ka dávek hmotné nouze

Ověřovatel/ka dávek hmotné nouze

Úřad práce České republiky nabízí volné pracovní místo v oboru zdravotnictví na pozici Ověřovatel/ka dávek hmotné nouze. Práce na plný úvazek s pružnou pracovní dobou. Pracovní poměr na dobu určitou do 30.5.2024 s ohodnocením od 19 730 do 28 920 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je ÚSO s maturitou (bez vyučení). Místem pracoviště je Úřad práce České republiky - Kontaktní pracoviště v Kroměříži, okres Kroměříž. Pozice je vhodná i pro absolventy, osoby se zdravotním postižením. Nástup možný od 1.6.2021. Další informace Vám poskytne JUDr. Jarmila Šárová.

Zaměstnavatel: Úřad práce České republiky
Místo výkonu práce: Kroměříž
Platové ohodnocení: 19 730 – 28 920 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Minimální počet hodin týdně: 40
Pracovní poměr: 1.6.2021 – 30.5.2024
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

Pracoviště Kroměříž - Úřad práce České republiky - Krajská pobočka ve Zlíně, Kontaktní pracoviště Kroměříž

- Hlavní náplň činnosti: Zajišťování agendy dle zákona o pomoci v hmotné nouzi. Zpracování a vyřizování žádostí o dávky pomoci v hmotné nouzi, kontrola výplaty dávek. Vedení správního řízení ve věci dávek pomoci v hmotné nouzi. Vyřizování korespondence týkající se součinnostních dotazů. Archivace písemností.
- Kvalifikační a další požadavky: Ukončené středoškolské vzdělání s maturitou. Praxe v oblasti dávek pomoci v hmotné nouzi výhodou. Výborná uživatelská znalost práce s PC (MS Office – Word, Excel). Komunikační dovednosti - schopnost jednat s klienty v problémových situacích,
odolnost vůči stresu, práce v terénu. Samostatnost, pečlivost, důslednost. Svéprávnost, bezúhonnost, zdravotní způsobilost. Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič/ka – výhodou.

- Pracovní podmínky: Platové zařazení v souladu s platnými právními předpisy, platová třída 9., Pružná pracovní doba - plný úvazek. Předpokládaný nástup červen 2021. Pracovní poměr na dobu určitou po dobu čerpání mateřské a rodičovské dovolené.
- Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, 5 dní indispozičního volna (sick days), 1 den volna na vyřízení osobních záležitostí, stravenky v hodnotě 90 Kč, příspěvky z fondu kulturních a sociálních potřeb, odměny k životním a pracovním výročím

- V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete, prosím, elektronicky motivační dopis s uvedením názvu pozice a pracoviště, doplněný o strukturovaný životopis a kopii dokladu o dosaženém vzdělání, nejpozději do 11. května 2020 na e-mailovou adresu jarmila.sarova@uradprace.cz.
Nedoložení výše požadovaných dokumentů je považováno za nesplnění požadavků. Nesplnění požadavků může být důvodem k vyřazení z účasti na výběrovém řízení.

První kontakt

Kontaktní osoba: JUDr. Jarmila Šárová
E-mail: jarmila.sarova@uradprace.cz.

Referenční číslo ÚP: 21468660704
Poslední aktualizace: 27.4.2021

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 7.5.2021.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů