Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Holešov / Sociální pracovník/pracovnice

Sociální pracovník/pracovnice

Úřad práce České republiky nabízí volné pracovní místo v oboru zdravotnictví na pozici Sociální pracovník/pracovnice. Práce na plný úvazek s pružnou pracovní dobou. Pracovní poměr na dobu určitou do 30.6.2024 s ohodnocením od 21 260 do 31 240 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je Vyšší odborné. Místem pracoviště je Úřad práce České republiky - Kontaktní pracoviště Holešov, okres Kroměříž. Pozice je vhodná i pro absolventy, osoby se zdravotním postižením. Nástup možný od 1.7.2021. Další informace Vám poskytne Ing. Mgr. Josef Pospíšilík.

Zaměstnavatel: Úřad práce České republiky
Místo výkonu práce: Holešov
Platové ohodnocení: 21 260 – 31 240 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Minimální počet hodin týdně: 40
Pracovní poměr: 1.7.2021 – 30.6.2024
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

Úřad práce České republiky - Krajská pobočka ve Zlíně, Kontaktní pracoviště Holešov

- Hlavní náplň činnosti: Poskytovat pomoc a podporu osobám v nepříznivé sociální situaci prostřednictvím dávek pomoci v hmotné nouzi, poskytovat základní sociální poradenství o možnostech řešení nepříznivé sociální situace, Přijímání žádostí o dávky pomoci v hmotné nouzi, napomáhání při vyplňování žádostí, vedení řízení ve věci poskytnutí dávek, Provádění místního a sociálního šetření pro účely přiznání a výplaty dávek hmotné nouze, Rozhodování o dávkách pomoci v hmotné nouzi. Vykonávání kontrolní činnosti využívání dávek pomoci v hmotné nouzi

- Kvalifikační a další požadavky: Ukončené VŠ bakalářské vzdělání nebo VOŠ se zaměřením na sociální práci, sociální pedagogiku, sociální politiku, sociální péči, sociální patologii, právo, speciální pedagogiku. Odborná způsobilost podle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů. Praxe v oblasti státní správy výhodou. Výborná uživatelská znalost práce s PC (MS Office – Word, Excel). Komunikační dovednosti - schopnost jednat s klienty v problémových situacích, odolnost vůči stresu, práce v terénu. Samostatnost, pečlivost, důslednost. Svéprávnost, bezúhonnost, zdravotní způsobilost. Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič/ka – výhodou.

- Pracovní podmínky: Platové zařazení v souladu s platnými právními předpisy, platová třída 10. Pružná pracovní doba - plný úvazek. Předpokládaný nástup - 1. července 2021. Pracovní poměr na dobu určitou po dobu mateřské a rodičovské dovolené.
- Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, 5 dní indispozičního volna (sick days), 1 den volna na vyřízení osobních záležitostí, stravenky v hodnotě 90 Kč, příspěvky z fondu kulturních a sociálních potřeb, odměny k životním a pracovním výročím

- V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete, prosím, elektronicky motivační dopis s uvedením názvu pozice a pracoviště, doplněný o strukturovaný životopis a kopii dokladu o dosaženém vzdělání, nejpozději do 18. června 2021 na e-mailovou adresu: josef.pospisilik@uradprace.cz.
Nedoložení výše požadovaných dokumentů je považováno za nesplnění požadavků. Nesplnění požadavků může být důvodem k vyřazení z účasti na výběrovém řízení.

První kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Mgr. Josef Pospíšilík
E-mail: josef.pospisilik@uradprace.cz

Referenční číslo ÚP: 21766520738
Poslední aktualizace: 24.5.2021

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 12.6.2021.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů