Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Holešov / HSE Manažer / ka

HSE Manažer / ka

Nestlé Česko s.r.o. nabízí volné pracovní místo v oboru výroby a provozu na pozici HSE Manažer / ka. Práce na plný úvazek v jednosměnném provozu. Pracovní poměr na dobu neurčitou s ohodnocením 75 000 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je VŠ Bakalářské. Místem pracoviště je Nestlé Česko s.r.o., závod SFINX Holešov, okres Kroměříž. Pozice je vhodná i pro absolventy. Nástup možný od 1.9.2023. Další informace Vám poskytne Barbora Matušková, , tel.: 724 420 689, e-mail: barbora.matuskova@cz.nestle.com.

Zaměstnavatel: Nestlé Česko s.r.o.
Místo výkonu práce: Holešov
Platové ohodnocení: 75 000 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Minimální počet hodin týdně: 37.5
Pracovní poměr: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

PRACOVIŠTĚ Holešov
- Popis pozice: Budete vést a koordinovat aktivity zaměřené na zajištění bezpečnosti našich pracovišť. Provádět detailní kontroly BOZP na pracovištích, abyste zajistili nejvyšší standardy bezpečnosti. Implementovat opatření a aktivity zaměřené na předcházení pracovním úrazům. Pokud se však nějaký úraz stane, budete pečlivě vyšetřovat jeho příčinu. Bude na vás záležet, abyste minimalizovali riziko pracovních úrazů a případně je řádně dokumentovali. Pravidelně budete vyhodnocovat rizika z hlediska BOZP a PO a navrhovat zlepšení a opatření ve spolupráci se skvělým týmem bezpečnostních techniků. Povedete tým dvou zkušených bezpečnostních techniků. Budete poskytovat školení v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany pro zaměstnance, dodavatele, případně návštěvníky. Bude na vás záležet, abyste zajistili dodržování všech zákonů a nařízení v oblasti BOZP a PO, jak na úrovni legislativních požadavků, tak našich interních předpisů. Budete komunikovat s orgány státní správy, jako jsou KHS, OIP a HZS, a zastupovat naši společnost v této oblasti. Budete mít na starosti vedení a implementaci projektů zaměřených na zajištění bezpečnosti práce.

- Požadujeme: Vysokoškolské vzdělání v oboru bezpečnosti práce, Odbornou způsobilost v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany, Zkušenosti na podobné pozici ve výrobní společnosti jsou výhodou, Znalost normy ISO 45001, Znalost MS Office, Komunikativní znalost anglického jazyka, Řidičský průkaz skupiny "B"

- Zaměstnanecké výhody: Work-life balance - celkem 30 volna, Nabízíme flexibilitu - pracovní doba 7,5 hod/ denně s pružnou pracovní dobou s pevným jádrem 8:00-13:00 hod., Roční bonus na základě splnění cílů, Široká škála příspěvků: na "penzijko" až 7.200Kč/rok, na dojíždění až 18.000Kč/rok, benefit plus až 7.200 Kč/rok a mnohé další…. V pondělí a úterý je možnost v rámci pracovní doby odskočit na masáž, Až 20 % sleva na výrobky Nestlé z naší závodové prodejny, Snídaně / obědy (případně večeře) v naší závodní jídelně za dotovanou cenu

- Osobní kontakt je možný přímo na pracovišti Po-Pá, v době 9:00-12:00 hod. (vhodné zavolat předem) nebo kontakt telefonicky Po-Pá v době 9:00 - 14:00 hod., příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: barbora.matuskova@cz.nestle.com.

První kontakt

Kontaktní osoba: Barbora Matušková
Telefon: 724 420 689
E-mail: barbora.matuskova@cz.nestle.com

Referenční číslo ÚP: 27842960705
Poslední aktualizace: 11. 8. 2023

Podobné pracovní nabídky

Nestlé Česko s.r.o. – Holešov
11. 8. 2023 · 35 000 Kč
Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 25.9.2023.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů | Souhlas s nastavením osobních údajů