Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Kroměříž / Ortoptista/ortoptistka do ambulance

Ortoptista/ortoptistka do ambulance

Kroměřížská nemocnice a.s. nabízí 2 volná pracovní místa v oboru zdravotnictví na pozici Ortoptista/ortoptistka do ambulance. Práce na plný nebo zkrácený úvazek v jednosměnném provozu. Pracovní poměr na dobu určitou do 31.12.2024 s ohodnocením 27 600 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je VŠ Bakalářské. Místem pracoviště je Kroměřížská nemocnice a.s., okres Kroměříž. Pozice je vhodná i pro absolventy. Nástup možný od 1.1.2024. Další informace Vám poskytne Mgr. Denisa Procházková, , tel.: 739 577 949, e-mail: kariera@nem-km.cz.

Zaměstnavatel: Kroměřížská nemocnice a.s.
Místo výkonu práce: Kroměříž
Platové ohodnocení: 27 600 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek, Práce na zkrácený úvazek
Minimální počet hodin týdně: 20
Pracovní poměr: 1.1.2024 – 31.12.2024
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

Pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: Ortoptista provádí a vyhodnocuje vybraná diagnostická vyšetření, připravuje pacienty k diagnostickým a léčebným výkonům. Poskytuje ošetřovatelskou péči pacientům s oční poruchou, ve spolupráci s lékařem vykonává činnosti při poskytování preventivní, léčebné, diagnostické a dispenzární péče s cílem dosažení co nejlepší zrakové ostrosti a navození jednoduchého binokulárního vidění u vrozených i získaných očních vad. Navrhuje, zhotovovuje a udržuje cvičební ortoptické pomůcky, léčebné přístroje, manipuluje s léčivy a zdravotnickými prostředky, informuje lékaře o průběhu léčby, v rámci práce ve stacionářích zajišťuje bezpečné prostředí ve vztahu ke zdravotnímu stavu dětí, pobyt dětí venku přiměřeně jejich zdravotnímu stavu a realizuje výchovné aktivity.
- Požadavky pro vznik pracovního poměru: VŠ vzdělání v oboru ortoptista - bakalářský studijní program, příp. specializační pomaturitní studium, flexibilita, samostatnost, odolnost vůči stresu, spolupráce v týmu, důslednost, empatie, bezúhonnost, spolehlivost
- pracovní úvazek: 40 hodin týdně, možnost zkráceného úvazku 20 hod./týden, možný nástup: 01. 01. 2024, nebo dle dohody
- jednosměnný pracovní režim, plat: od 27.600,-Kč tarifní mzda dle dosaženého vzdělání, náročnosti vykonávané práce a délky praxe plus zákonné příplatky, po uplynutí zkušební doby osobní příplatek, motivační odměny, 5 týdnů dovolené, doba určitá 1 rok s možností prodloužení, benefitní program
- Kontakt telefonicky Po-Pá (6:30 - 14:00 hod.) paní Procházková, tel.: 739 577 949, příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: kariera@nem-km.cz.

První kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Denisa Procházková
Telefon: 739 577 949
E-mail: kariera@nem-km.cz

Referenční číslo ÚP: 28192340737
Poslední aktualizace: 25. 9. 2023

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 3.12.2023.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů | Souhlas s nastavením osobních údajů