Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Holešov / referent/ka Odboru životního prostředí

referent/ka Odboru životního prostředí

Město Holešov nabízí volné pracovní místo v oboru administrativy na pozici referent/ka Odboru životního prostředí. Práce na plný úvazek v jednosměnném provozu. Pracovní poměr na dobu určitou do 31.7.2027 s ohodnocením od 24 100 do 34 370 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je ÚSO s maturitou (bez vyučení). Místem pracoviště je Město Holešov, okres Kroměříž. Pozice je vhodná i pro absolventy. Nástup možný od 1.5.2024. Další informace vám poskytne Bc. Šárka Tomášová, tel.: 573 521 250, e-mail: sarka.tomasova@holesov.cz.

Zaměstnavatel: Město Holešov
Místo výkonu práce: Holešov
Platové ohodnocení: 24 100 – 34 370 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Minimální počet hodin týdně: 40
Pracovní poměr: 1.5.2024 – 31.7.2027
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

Pracoviště Holešov
- Popis činnosti: výkon státní správy na úseku ochrany přírody a krajiny
- Požadavky a předpoklady pro vznik pracovního poměru: minimálně středoškolské vzdělání, zaměření přírodovědné nebo na životní prostředí, odborná znalost dřevin, obecná znalost zákonů č. 114/1992 Sb., o ochraně krajiny a přírody, ve znění pozdějších předpisů, č. 500/2004 Sb., správní řád, komunikační dovednosti, empatie, schopnost asertivního jednání, rozhodnost, samostatnost, zdravotní způsobilost, časová flexibilita, bezúhonnost, řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič, výhodou vysokoškolské vzdělání, zaměření přírodovědné nebo na životní prostředí, praxe v oboru výhodou, zkouška k ověření zvláštní odborné způsobilosti v ochraně přírody a krajiny výhodou, znalost práce v programu VERA výhodou, praxe ve veřejné správě výhodou.

- Platová třída: 10 podle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů.
- předpokládaný nástup - dohodou, pracovní poměr na dobu určitou za mateřskou dovolenou do 07/2027

- Náležitosti přihlášky: jméno, příjmení a titul, datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu, případně přechodné bydliště, telefonní a e-mailový kontakt, číslo občanského průkazu nebo číslo dokladu o povolení pobytu, jde-li o cizího státního občana, termín možného nástupu do zaměstnání, datum a podpis uchazeče
- Doklady, které uchazeč připojí k přihlášce: motivační dopis, životopis s uvedením údajů o dosavadních zaměstnáních, odborných znalostech a dovednostech, dovednostech týkajících se správních činností, výpis z evidence Rejstříků trestů, ne starší 3 měsíce, ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání

- Způsob podání přihlášky:
a) odesláním poštou na adresu: Městský úřad Holešov, Masarykova 628, 769 17 Holešov,
b) odevzdáním na podatelně: Městský úřad Holešov, Masarykova 628, Holešov
c) odesláním do datové schránky: x8qbfvu - popis předmětu "VŘ - ŽP".
V případě bodu a) a b) je nutné obálku označit heslem: "VŘ - ŽP". Lhůta pro podání (doručení) přihlášky: do 21.04.2024.
Uchazeči mohou být vyzváni v případě nutnosti k ústnímu pohovoru. Tajemník městského úřadu si vyhrazuje právo výběrové řízení zrušit bez udání důvodu.

První kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Šárka Tomášová
Telefon: 573 521 250
E-mail: sarka.tomasova@holesov.cz

Referenční číslo ÚP: 29124440703
Poslední aktualizace: 28. 3. 2024

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 14.4.2024.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů | Souhlas s nastavením osobních údajů