Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Kroměříž / Pracovník/ce v sociálních službách - peer pracovník/ce

Pracovník/ce v sociálních službách - peer pracovník/ce

Centrum služeb a podpory Zlín, o.p.s. s možností užívání zkrácené formy: CSP Zlín, o.p.s. nabízí volné pracovní místo v oboru zdravotnictví na pozici Pracovník/ce v sociálních službách - peer pracovník/ce. Práce na zkrácený úvazek v jednosměnném provozu. Pracovní poměr na dobu určitou do 31.5.2025 s ohodnocením 9 000 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je Střední odborné (vyučen). Místem pracoviště je Centrum služeb a podpory Zlín, o.p.s.- Kroměříž, okres Kroměříž. Pozice je vhodná i pro absolventy. Nástup možný od 3.6.2024. Další informace vám poskytne Mgr. Radka Jurečková, tel.: 577 158 635, 734 706 191, e-mail: jureckova@cspzlin.cz.

Poznámka zaměstnavatele

Pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: Úzká spolupráce se sociálními a zdravotními pracovníky. Pomoc s plněním a vyhodnocováním individuálních plánů. Účast na kontrolních konzultacích a pomoc s řešením případných nejasností. Vedení individuálních a skupinových aktivity zaměřených na sdílení vlastní zkušenosti s nemocí. Poskytování individuální podpory klientům v procesu získávání a udržení si zaměstnání na základě vlastního příkladu a své motivace. Pomoc k uzdravení klientů vlastním příběhem zotavení, spolupodílení se na organizaci programů, nabízení podpory klientům při sestavování jejich rehabilitačního nebo krizového plánu, přinášení svého pohledu na potřeby klientů, účast na poradách týmu, intervizí, supervizí.
- Požadavky: Osobní zkušenost s duševním onemocněním z okruhu psychóz, duálních diagnóz či bipolárních poruch (zkušenost s hospitalizací výhodou), stabilizovaný zdravotní stav, schopnost a ochota mluvit o své nemoci. Vysokou míru empatie. Samostatnost, spolehlivost, bezúhonnost. Kreativitu a zodpovědnost. Schopnost zvládat stresové situace. Pozitivní myšlení, týmovou spolupráci. Ochotu dále se vzdělávat.
- zkrácený úvazek 15 hod./týden, doba určitá 1 rok s možností prodloužení, Benefity: dovolená navíc
- Kontakt telefonicky Po-Pá, 8:00 - 14:00 hod. (paní Mgr. Jurečková, tel: 734 706 191), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: jureckova@cspzlin.cz.

Informace o pracovním místě

Zaměstnavatel: Centrum služeb a podpory Zlín, o.p.s. s možností užívání zkrácené formy: CSP Zlín, o.p.s.
Místo výkonu práce: Kroměříž
Platové ohodnocení: 9 000 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na zkrácený úvazek
Minimální počet hodin týdně: 15
Pracovní poměr: 3.6.2024 – 31.5.2025
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

První kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Radka Jurečková
Telefon: 577 158 635, 734 706 191
E-mail: jureckova@cspzlin.cz

Referenční číslo ÚP: 29328620756
Poslední aktualizace: 24. 5. 2024

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 26. 5. 2024.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů | Souhlas s nastavením osobních údajů