Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Kroměříž / Manažer/ka kvality

Manažer/ka kvality

Sociální služby města Kroměříže, příspěvková organizace nabízí volné pracovní místo v oboru administrativy na pozici Manažer/ka kvality. Práce na zkrácený úvazek v jednosměnném provozu. Pracovní poměr na dobu určitou do 31.5.2025 s ohodnocením 14 500 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je Vyšší odborné. Místem pracoviště je Sociální služby města Kroměříže, příspěvková organizace, okres Kroměříž. Nástup možný od 3.6.2024. Další informace vám poskytne Eva Obručová, tel.: 720 036 237, e-mail: obrucova@sskm.cz.

Poznámka zaměstnavatele

pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: 1) zajišťujete tvorbu a zavádění systému kvality sociálních služeb v organizaci; 2) provádíte konzultační a poradenskou činnost, vedete potřebnou dokumentaci; 3) podílíte se na nastavení standardů kvality sociálních služeb u jednotlivých služeb; 4) metodicky vedete vedoucí pracovníky v přímé péči; 5) podáváte podněty ke zlepšení a motivuje pracovníky všech zařízení k podávání podnětů ke zlepšení funkčnosti systému, kontroluje jejich realizaci na zařízeních; 6) provádíte a vyhodnocujete namátkové kontroly v oblasti systému kvality, dále v oblasti dodržování etických kodexů a v oblasti dodržování Listiny základních práv a svobod; 7) provádíte analytickou činnost a hodnotíte efektivitu směrem k ekonomice provozu a kvalitě poskytovaných služeb, podáváte návrhy na nápravná opatření a změny; 8) zodpovídáte za evidenci stížností organizace dle vnitřních pravidel, řešíte stížnosti adresované na ředitelství organizace; 9) podílíte se na vyhotovování závěrečných nebo výročních zpráv za oblast kvality; 10) podílíte se na přípravě a realizaci akcí vedoucích k propagaci kvality sociálních služeb;
- Požadujeme: VOŠ, VŠ vzdělání získané studiem v bakalářském nebo magisterském studijním programu zaměřeném na sociální práci, sociální politiku, sociální pedagogiku, sociální péči, sociální patologii, právo nebo speciální pedagogiku podle zákona č. 108/2006 Sb., zákon o sociálních službách. praxe v sociálních službách službách min. 5 let řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič zkušenost na pozici obdobného charakteru výhodou odolnost vůči psychické zátěži a stresu komunikační, písemné a organizační schopnosti uživatelskou znalost práce na počítači (MS Office)
- Nabízíme: pracovní poměr s nástupem možným ihned, zkrácený pracovní úvazek 20 hodin týdně v jednosměnném pracovním režimu, 10. platovou třídu, plat stanovený dle NV č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v aktuálním znění (příloha č. 1). dále nabízíme systém dalších benefitů (příspěvky z FKSP, odměny, stravenkový paušál, péči o zdraví zaměstnanců nebo například kulturní a sportovní akce) 5 týdnů dovolené, práci v přátelském a dynamickém pracovním prostředí se zázemím ve stabilní a silné organizaci. Samozřejmostí je zaškolení, podpora odborného i osobního růst a možnost dalšího vzdělávání

- Žádost a strukturovaný profesní životopis, včetně souhlasu se zpracováním osobních údajů zasílejte elektronicky na e-mailovou adresu: obrucova@sskm.cz.
Popřípadě svoji žádost doručte osobně do 27.05.2024 (Obručová Eva, personální a mzdové oddělení, tel. 720 036 237).

Informace o pracovním místě

Zaměstnavatel: Sociální služby města Kroměříže, příspěvková organizace
Místo výkonu práce: Kroměříž
Platové ohodnocení: 14 500 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na zkrácený úvazek
Minimální počet hodin týdně: 20
Pracovní poměr: 3.6.2024 – 31.5.2025
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

První kontakt

Kontaktní osoba: Eva Obručová, personální a mzdové oddělení
Telefon: 720 036 237
E-mail: obrucova@sskm.cz

Referenční číslo ÚP: 29346620755
Poslední aktualizace: 10. 5. 2024

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 26. 5. 2024.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů | Souhlas s nastavením osobních údajů