Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Holešov / Samostatná účetní / Samostatný účetní

Samostatná účetní / Samostatný účetní

Arcibiskupství olomoucké nabízí volné pracovní místo na pozici Samostatná účetní / Samostatný účetní. Práce na plný úvazek v jednosměnném provozu. Pracovní poměr na dobu určitou do 30.4.2025 s ohodnocením 28 000 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je ÚSO s maturitou (bez vyučení). Místem pracoviště je Arcibiskupství olomoucké - pracoviště Holešov, okres Kroměříž. Nástup možný od 1.5.2024. Další informace Vám poskytne Ing. Edita Soldán Pulkrábková, , tel.: 587 405 206, e-mail: osobni@ado.cz.

Poznámka zaměstnavatele

pracoviště Holešov
- Náplň práce: Shromažďuje a kontroluje účetní doklady od ekonomických subjektů v děkanátu. Posuzuje účetní doklady hlediska úplnosti, průkaznosti, věrohodnosti a správnosti a sjednává nápravu. Zadává a účtuje jednotlivé účetní případy, vede účetní agendu účetních jednotek včetně uzávěrek. Dbá na dodržení termínů předkládání daňových přiznání, vyúčtování dotací a výkazů dle dikce zákonů, předpisů a nařízení státních orgánů, orgánů samosprávy, zřizovatele apod. Veškeré písemnosti tohoto charakteru zpracovává pečlivě, v souladu s požadavky adresátů, věcně správně. Pomáhá jednotlivým statutárním zástupcům farností, případně zprostředkuje odbornou radu či pomoc. Spolupracuje s technickým pracovníkem děkanátu. Zajišťuje a vyřizuje písemnosti s příslušnými orgány státní správy a samosprávy dle potřeb Statutárních správců farností a jednotlivých oddělení AO, dbá na jejich řádnou archivaci; za farnosti jedná pouze v rozsahu pověření od statutárních zástupců farností. Účastní se buď přímo, nebo na základě plné moci, veškerých kontrol účetnictví ze strany státních úřadů, kontrolních orgánů na dotace apod. Také se z titulu své funkce účastní předávek farností.

- Požadavky: SŠ vzdělání ekonomického směru, praxe s vedením účetnictví, práce na PC (MS Word, MS Excel, Internet, e-mail), spolehlivost, samostatnost a schopnost pružně řešit problémy, kultivované vystupování, řidičský průkaz sk. B
- Výhodou: zkušenost s administrací státních/evropských dotací, orientace v církevním prostředí, znalost účetnictví neziskové organizace, znalost účetního programu Pohoda
- Termín nástupu: dle dohody, Doba určitá 1 rok s možností prodloužení
- Nabízíme: 25 dní dovolené, stravenkový paušál, pružná pracovní doba, 2 dny sick days (po jednom odpracovaném roce)
- V případě zájmu o nabízenou pozici, zašlete svůj životopis včetně motivačního dopisu na email: osobni@ado.cz. Vybraní zájemci budou pozvání na osobní pohovor.

Informace o pracovním místě

Zaměstnavatel: Arcibiskupství olomoucké
Místo výkonu práce: Holešov
Platové ohodnocení: 28 000 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Minimální počet hodin týdně: 40
Pracovní poměr: Na dobu určitou do 30.4.2025
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

První kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Edita Soldán Pulkrábková, osobní oddělení
Telefon: 587 405 206
E-mail: osobni@ado.cz

Referenční číslo ÚP: 28832060781
Poslední aktualizace: 19. 2. 2024

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 14. 7. 2024.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů | Souhlas s nastavením osobních údajů